Bardzo się cieszę, że tu jesteś!

Cześć mam na imię Wiola i opisuję Wasze historie na fotografiach. Fotografuję już od 10 lat, a od 3 lat zajmuję się tylko i wyłącznie fotografią rodzinną i ślubną. Jestem tą szczęściarą, której udało się połączyć pasję z pracą, dlatego to co robię daje mi ogrom satysfakcji oraz szczęścia, a ja oddaję temu całe swoje serce.

Ogromnie cieszę się na każde spotkanie oraz poznanie z nową rodziną! Jestem też równie podekscytowana kiedy widzę się na sesji z Wami po raz kolejny – to najlepsze uczucie kiedy wracacie!

Podczas sesji staram się abyście dobrze się bawili i czuli komfortowo. Podpowiadam jak macie się przygotować oraz pozować do zdjęć. Kiedy pracuję z dziećmi nie jest dla mnie ważny czas – ale wiem jak ważny jest on dla Waszych pociech i kiedy tylko one go potrzebują by się zaaklimatyzować i poznać mnie to ten czas im daję – wszystkie sesje odbywają się bez pośpiechu, są dostosowane do Waszego maleństwa.

Prywatnie jestem mamą i wiem jak ważne są wspomnienia – czas kiedy nasze dzieci dorastają ucieka nam przez palce – dzięki fotografii możemy je zatrzymać. Zapraszam Cię do mojego przytulnego studia, które znajduje się w urokliwej miejscowości Świekatowo (powiat Świecki). Zapoznaj się z moim portfolio i napisz lub zadzwoń w celu rezerwacji terminu.