Fotografia jest również moją pasją, dlatego obiecuję, że oddaję swojej pracy całe serce oraz zaangażowanie. Podczas każdej sesji staram się, abyście czuli się komfortowo i dobrze wspominali czas jaki spędzicie na sesji. Poniższe informacje powstały po to, by umożliwić nam organizację sesji bez nerwów, niedomówień czy utraty szacunku. Jesteście dla mnie niesamowicie ważni, to dzięki Wam mogę się spełniać zawodowo, rozwijać skrzydła, a praca z Wami to dla mnie zaszczyt.

Wiola Milove Fotografia

Regulamin sesji

 • Klient zobowiązany jest z zapoznaniem się z portfolio Fotografa. Rezerwując termin sesji zdjęciowej lub kupując Voucher akceptują Państwo styl moich fotografii, percepcję kadru, obrazu, kolorystykę wykonywanych zdjęć, efekt końcowy post produkcji jak i ogólną estetykę wykonywanych fotografii i zgadzają się Państwo z artystyczną interpretacją fotograficzną zdjęć. W związku z powyższym nie ma możliwości dokonania reklamacji ujęć na podstawie w/w aspektów, nie ma możliwości również wymiany gotowych ujęć na inne.
 • Po sesji wysyłam zdjęcia po wstępnej selekcji do wyboru w prywatnej galerii Zalamo.com skąd Klient sam dokonuje wyboru zdjęć, które mają być poddane obróbce autorskiej przez Fotografa.
 • Termin realizacji to maksymalnie 30 dni roboczych od dnia wyboru zdjęć i opłaty za dodatkowe zdjęcia – jeśli zostanie wybrana większa ilość zdjęć ponad pakiet. Odbitki dostępne będą w przeciągu kolejnych 10 dni roboczych. Termin ten może się wydłużyć, w zależności od pracy drukarni (np. okres świąteczny) za co fotograf nie ponosi odpowiedzialności
 • Chętni na sesje muszą powierzyć Fotografowi swoje imię i nazwisko, adres mailowy oraz nr telefonu w celu umożliwienia kontaktu oraz w sprawach dotyczących jego usług. tj. np. stworzenie galerii online (strona Zalamo.com). Dane nie zostają przekazywane nikomu innemu. Podając swoje dane zgadzają się na przetwarzanie przez Fotografa danych w celu umożliwienia jego usług.
 • Sesja może odbyć się w studiu lub w plenerze. Dojazd przez Fotografa na sesję zdjęciową na miejsce, które znajduje się powyżej 20km od adresu studia wymaga dodatkowej opłaty. W przypadku braku pogody w dniu w którym ustalony był termin sesji plenerowej, fotograf w porozumieniu z Klientem wyznacza nowy termin sesji lub wykonuje ją w studiu. W miejscach plenerowych, opłatę za wejście, bilet wstępu i koszt wykonywania sesji na przykład w okolicy jakiegoś pałacu ponosi Klient.
 • Fotograf zawsze na dzień przed sesją drogą mailową, smsową lub w wiadomości na Facebooku potwierdza datę i godzinę sesji. W przypadku braku reakcji ze strony Klienta, Fotograf wysyła powiadomienie o anulowaniu terminu sesji.
 • Klienci zobowiązani są do przyjazdu na sesję o wyznaczonej porze. Maksymalny czas spóźnienia na sesję to 15 minut. Spóźnienie powyżej 15 minut powoduje skrócenie sesji o czas spóźnienia. W przypadku spóźnienia powyżej 30 minut, Fotograf zastrzega sobie możliwość odmówienia wykonania sesji.
 • W dniu sesji klient płaci gotówką za usługę i deklarowaną liczbę zdjęć (wybrany pakiet). Można dokonać płatności również przelewem dzień przed sesją lub w dniu sesji na konto bankowe SGB: 06 8168 0007 0004 4567 3000 0001 Wioleta Milczewska Milove Fotografia ul. Ogrodowa 5, 86-182 Świekatowo.
 • Fotograf przetrzymuje niewybrane (surowe) zdjęcia na dysku do czasu oddania gotowych zdjęć czyli realizacji zamówienia. W tym czasie Klient może dokupić dodatkowe zdjęcia. Po obróbce i oddaniu gotowych zdjęć klientowi, nieobrobione zdjęcia są usuwane z dysku. Po realizacji zamówienia obrobione zdjęcia są przechowywane jeszcze u fotografa przez okres 6 miesięcy, po tym czasie są nieodwracalnie usuwane z dysku.
 • Gotowy produkt należy odebrać do 30 dni od otrzymanego powiadomienia, po uprzednim kontakcie z Fotografem, który wskaże miejsce odbioru – miejscowość Świekatowo. Po tym terminie produkt końcowy zostaje zniszczony. Całkowity koszt ponownej realizacji produktu pokrywa Klient.
 • Gotowy produkt może zostać przesłany do Klienta kurierem lub za pomocą paczkomatu na terenie Polski za dodatkową opłatą 20 zł lub za granicę po wcześniejszym sprawdzeniu kosztów przesyłki zagranicznej. W tym przypadku Klient również powierza swoje dane osobowe w celu skorzystania z usług firmy kurierskiej.
 • Za szkody wyrządzone w studiu przez dziecko odpowiada rodzic – Klient. W studiu znajduje się sprzęt fotograficzny i oświetleniowy oraz mnóstwo rekwizytów, które Klient jest zobowiązany szanować i obchodzić się z nimi z ostrożnością.
 • Przygotowania do sesji są niezwykle ważne to od nich zależy jakość zdjęć. Fotograf nie ponosi odpowiedzialności za jakość końcowego dzieła wywołane zaniedbaniami przez Klienta (strój, fryzura, makijaż, dłonie).
 • Usługa EKSPRESS, gdy Klient otrzymuje fotografie obrobione do 3-7 dni wiąże się z dopłatą 300zł.
 • Zgoda na publikację – każdy Klient może sam zdecydować czy pozwala Fotografowi na upublicznienie swojego wizerunku.

Użyte w niniejszym Regulaminie terminy  mają następujące znaczenie:

a. Sprzedawca, Fotograf – Wioleta Milczewska Milove Fotografia,

b. Nabywca/Klient – osoba korzystająca z usługi fotograficznej, osoba zamawiająca usługę, osoba chętna na sesję, osoba kupująca Voucher,

c. Obdarowany – osoba, dla której bon jest przeznaczony, realizująca voucher, osoba zgłaszająca się na sesję.

d. Bon podarunkowy/voucher/karta podarunkowa/ zaproszenie na sesję –  wymiennie

Wioleta Milczewska Milove Fotografia

Adres studia: ul. Bohaterów Września 21 Świekatowo